Już 13 stycznia kolejny, 27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej.

W tym roku Martyna ponownie zagra z WOŚPem :-)

Przekazała na licytację dar prosto z serca: Jej ukochaną kultową czerwoną walizkę z programu "Kobieta na krańcu świata". Walizka towarzyszyła Martynie przez kilka lat podczas realizacji zdjęć, w trakcie podróży z ekipą prgramu okrążyła kulę ziemską kilkakrotnie! Mnóstwo wspomnień.

Ta walizka to autentyczna część programu "Kobieta na krańcu świata", którą możesz mieć teraz u siebie w domu. Jest jeszcze sprawna i superwytrzymała - możesz zabrać ją w podróż na Twój kraniec świata!

Mamy nadzieję, że będą Państwo licytować hojnie - cel jest szczytny. Licytacja trwa do 24. stycznia!

LINK: Charytatywni Allegro - Martyna Wojciechowska - Walizka Kobiety na krańcu świata

W tym roku Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zbiera na zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. To placówki z oddziałami II oraz III stopnia referencyjności - takie, które mogą dokonać specjalistycznej diagnozy oraz udzielić pomocy medycznej najciężej chorym dzieciom. Dzisiaj w Polsce działa prawie 50 takich szpitali, swoim zasięgiem obejmują teren całego kraju. W tego rodzaju placówkach bardzo ważne jest nowoczesne i spełniające najwyższe standardy wyposażenie. Dzięki niemu lekarze i personel medyczny mają najlepsze możliwości diagnozy i leczenia najtrudniejszych przypadków.

Wszystkie

Kontakt

Marta Grajeta - Manager

Anna Habdas - PR & Social Media

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

Polityka prywatności

DomiArt, 2020