#KNKSODKRYJ

11. sezon programu "Kobieta na krańcu świata"Przygotowania do 11. Sezonu programu „Kobieta na krańcu świata” oficjalnie wystartowały.

Od początku roku ekipa ma zaplanowane intensywne wyjazdy i realizację kolejnych tematów dla widzów. W styczniu celem wyjazdu był Meksyk. Kolejne planowane to m.in. : Indie, Kiribati i Izrael. 


Martyna Wojciechowska razem z zespołem od ponad 10 lat udaje się w najdalsze zakątki świata w poszukiwaniu inspiracji, wyjątkowych Kobiet

i historii, z którymi chce dzielić się z widzami programu. W trakcie swoich podróży okrążyli kulę ziemską już kilkukrotnie! 

Przygotowania do każdego odcinka to spore wyzwanie logistyczne i trwają miesiącami, czasem nawet latami - wymagają zaangażowania wielu osób. Często jednak i tak na miejscu ekipa programu musi być przygotowana na wiele nieprzewidzianych sytuacji. 

Nagranie każdego odcinka trwa kilka dni. W podstawowym składzie zawsze są: Martyna, dwóch operatorów, dźwiękowiec, realizator, kierownik produkcji i fotograf. Na miejscu z ekipą są także tłumacze, czasem lokalni współpracownicy. Korzysta się także z pomocy wyspecjalizowanych

w danym temacie ekspertów. 


Premiera nowego sezonu programu „Kobieta na krańcu świata” jesienią. 

Zobacz również