#KNKSODKRYJ

Walizka z krańca świata

Już 13 stycznia kolejny, 27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej.

W tym roku Martyna ponownie zagra z WOŚPem :-) Przekazała na licytację dar prosto z serca: Jej ukochaną kultową czerwoną walizkę z programu "Kobieta na krańcu świata". Walizka towarzyszyła Martynie przez kilka lat podczas realizacji zdjęć, w trakcie podróży z ekipą prgramu okrążyła kulę ziemską kilkakrotnie! Mnóstwo wspomnień.

Ta walizka to autentyczna część programu "Kobieta na krańcu świata", którą możesz mieć teraz u siebie w domu. Jest jeszcze sprawna i superwytrzymała - możesz zabrać ją w podróż na Twój kraniec świata!


Mamy nadzieję, że będą Państwo licytować hojnie - cel jest szczytny. Licytacja trwa do 24. stycznia!


LINK:


Charytatywni Allegro - Martyna Wojciechowska - Walizka Kobiety na krańcu świata


W tym roku Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zbiera na zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. To placówki z oddziałami II oraz III stopnia referencyjności - takie, które mogą dokonać specjalistycznej diagnozy oraz udzielić pomocy medycznej najciężej chorym dzieciom. Dzisiaj w Polsce działa prawie 50 takich szpitali, swoim zasięgiem obejmują teren całego kraju. W tego rodzaju placówkach bardzo ważne jest nowoczesne i spełniające najwyższe standardy wyposażenie. Dzięki niemu lekarze i personel medyczny mają najlepsze możliwości diagnozy i leczenia najtrudniejszych przypadków. 

.

Zobacz również